Kompleksowe usługi związane z organizacją i obsługą pogrzebów w Będzinie od 1991 roku.

Domy Pogrzebowe Kasperczyk

Szanowni Państwo,

jeśli odwiedzacie naszą stronę w związku z utratą bliskiej Wam osoby, pozwólcie złożyć sobie i Waszej Rodzinie szczere wyrazy głębokiego współczucia. Zapewniamy, iż nasza firma dołoży wszelkich starań, aby w tej trudnej dla Was chwili z godnością oraz pełnym szacunkiem pożegnać bliską Wam osobę.

Firma Kasperczyk

Firma Kasperczyk z tradycjami rodzinnymi świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów od 1991 roku.

Naszą firmę wyróżniają dostępne przez całą dobę cztery domy pogrzebowe znajdujące się w województwie śląskim. W każdym z naszych oddziałów oprócz profesjonalnej i kompleksowej pomocy w organizacji godnego pogrzebu, znajdziecie Państwo bogatą ekspozycję urn, trumien oraz kaplice pożegnań (wraz z chłodniami).

Doświadczenie naszych pracowników powoduje, iż zostaniecie Państwo przyjęci z należytą powagą oraz dyskrecją. Fachowo i z ogromną cierpliwością doradzimy jak załatwić szereg spraw urzędowych i ubezpieczeniowych związanych ze zgonem bliskiej osoby.

To co robimy, robimy na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze ( 24h / dobę ).

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta wypłacamy zasiłek pogrzebowy ZUS, od ręki w biurze firmy przed pogrzebem. Jeśli z jakichś powodów nie mogą Państwo odwiedzić naszego biura, nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa domu i na miejscu załatwi wszelkie formalności.

Dla wygody naszych klientów otworzyliśmy oddziały naszej firmy na terenie Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej i Tychów

Nasze Placówki

The Bitterest tears shed over graves are
for words left unsaid and deeds left undone.

– Harriet Beecher Stowe